Emina Cunmulaj krijon nje agjensi modelesh

Pasi ka sfiuar e pozuar per cdo stiliste e firme te njohur ne boten e modes, tani Emina ka vendosur te krijoj agjensine e saj te modeleve e cila do te mbaj emrin “Emina Models”.

Kjo agjensi do te filloje funksionimin se shpejti e do te prezantoj modelet e saja jo vetem ne Amerike,por dhe ne mbare boten.

6 Comments

  1. t lumte e bija e Cunmulajve….ke perkrahjen tone-voto numrin 9…

  2. Dashka menae bâ Tuzin t’njoftun edhe përte Zharrnicet.T’lumt na se pona modernizohet Malësija me modele e bukuroshe.

  3. Me njerz te mdhenj sikurse ju Emin afirmohet dhe rritet vendi.Ju jeni krenarija e Malesise dhe mbar kombit.Ju lutem malsin kije nder men cdo her se ajo ty nuk te harron kurr.Ju uroj shendet,jete te gjate si dhe shum sukses ne krijimtarin tuaj.

Comments are closed.