“Kuq e zi je ti” këngë kushtuar Kombëtares

kuqeziKënga më e re kushtuar Kombëtares së Shqipërisë, e realizuar nga Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi.

“Kuq e zi je ti”