Gjergj Camaj zëvendës-drejtor i Postës së Malit të Zi

Gjergj Camaj, kryetar i Alternativës Shqiptare, është emëruar zëvendës-drejtor gjeneral i Postës së Malit të Zi.

Alternativa Shqiptare është pjesë e koalicionit “Shqiptarët të vendosur” (Forca-UDSH-ASH), ndërsa sipas informatave jozyrtare, vendi i zëvendës-drejtorit në këtë ndërmarrje publike i takon këtij koalicioni sipas marrëveshjes që ata kanë me DPS-në.

Disa ditë më parë Nik Gjeloshaj, nënkryetari i ASH-së, ishte emëruar në postin e Sekretarit Shtetëror pranë Ministrisë së Administrimit Publik. /MALESIA.ORG/

Tags: ,
 • Dedvukaj

  Ater thuani se nuk bajne asgja per popullin e Malsis?

 • Vitoja

  Qyre Qyre Gjergjusha yne: Zevendes drejtor i postes- e se kam dite se je per poste- ha haaa- sidokjofte urime detyren ma te re Posten!

  • Kosove Rexha Bala

   A eshte kjo ALTERNATIVA e Gjergjushes e Nikices OPOZITE CAFKE E ZEZE E MALESISE, apo rezervista te marines se DPS-it!? me duket se jane asgjetjeter vec se ulcer brejtes dhe pjelle e fantazise se Gjukanoviqit that’s it!. Une kam pas gjithmone nje bindje se Nika e Gjergji jane profesionista alkimista ne lamine studimore te ilaceve qetesuese analgjezike per mpirjen e mendjeve te shqiptareve me pezmatime akute antimalazeze.

 • Mark

  Urime Gjergj ne detyre te re. Njeri i ndershem dhe i respektuar.

 • Gjibi

  Alternativa e pat pshtua qeverin e DPS it bashk me Gencin parvjet apo? Tash prap ne qeveri. Normal se duhet me i kompenzua

 • Haxhiaj

  U- c’fare punet- boll e ke pas edhe partine more Gj….
  Dikur Zef Nike Prelocajt kane qene njera nder shtepite me te medha ne Malesi- e kane jetua pa poste- sot njerzit ne pergjithesi kane mbete me 2-3 antare edhe nuk na gihet syri- koha moderne a kush ka faj – si po perlahet ky vendi im qe aq shume e dua…

 • QuickWeb Web

  Koalcioni shqiptaret e vendosur po bajn namin ju lumt keshtu duhet punuar dhe vepruar ne te mire te popullit por pse jo edhe te vet vetes. Edhe pse Gjergji jurist me profesion ska gajle besoj qe do i sherbej mire postit te ri si poshtjer, Urime Gjergj suksese ne te ardhmen, vetem duke i sherbyer dps-it mund tu dekorojne me poste te ketilla se tryshe jo.Ju bani punen tuaj postare e tjeret le te pelcasin nga inati mos ta niej ty.

 • RodRopit

  pasha jekyt dit po kam qef ci edhe ktij ja paskan qit i cop kulacit. se nuk asht kollaj me ke satelit i pushtetit. en parti tan me firma e me poste e kryetari kurrka. perpos ksaj asht prej shpis Z.N. e nuk jan kushdota. se asht rast i rrall prej 7 vllazenve tan me pas librezen e depeesit. Bravo.