Malësori publikon “Shoqe dhe dashni” (Video)

Malësori lanson këngën e re

Këngëtari shumë i dashur për publikun “Malësori” ka publikuar projektin e ri.

Ai kësaj radhe vjen me këngën “Shoqe dhe dashni” një dedikim i bukur për dashuri.

Tekstin “shoqe dhe dashni” e ka bërë Ilir Berani po ashtu edhe muzikën.

Kjo këngë vjen e vizuealizuar edhe me videoklip në të cilin janë publikuar pamje të bukura të Batllavës.

Spoti është punuar nga Redmediakos./21Media/