Abonohu tek Lajme

Lajme

Gjeloshaj-Bardhit: As zoti nuk të ndihmon të bëhësh deputet

Gjeloshaj-Bardhit: As zoti nuk të ndihmon të bëhësh deputet

Deputeti i Alternativës Shqiptare Nik Gjeloshaj, i është përgjigj kryetarit të Lidhjes Demokratike Mehmet Bardhit, duke e porositë se as zoti nuk e ndihmon dot të bëhet deputet, e jo… Lexo më shumë »

Punime pa plan dhe përgjegjësi (FOTO)

Punime pa plan dhe përgjegjësi (FOTO)

Ditët e fundit jemi dëshmitarë të disa punimeve të cilat po zhvillohen në Tuz dhe lagjet përreth. Mirëpo, shpesh ndodhë që edhe pas përfundimit të punimeve, vendosjes së tubave, linjave… Lexo më shumë »

Mali i Zi pretendon të marrë pjesë të Kosovës ?

Mali i Zi pretendon të marrë pjesë të Kosovës ?

Përmes fotografive po mundohen të tregojnë se çfarë po ndodh me demarkacionin e Kosovës me Malin e Zi. Hiking Njeri janë ata që vazhdimisht bëjnë fotografi dhe nuk lënë kënd… Lexo më shumë »

Abonohu tek Lajme

Lajme

Abonohu tek Kulturë

Kulturë