Abonohu tek Lajme

Lajme

Formohet edhe një subjekt politik

Formohet edhe një subjekt politik

Mbrëmë në Ulqin u mbajt kongresi themelues i partisë së re, Lëvizjes Qendrore Shqiptare për Integrime. Kryetari i kësaj partie politike u zgjodh mjeku nga Ulqini Isat Jakupi, ndërsa zëvendës… Lexo më shumë »

Gjatë javës mbledhja Forca – Iniciativa Qytetare

Gjatë javës mbledhja Forca – Iniciativa Qytetare

Nënkryetari dhe Deputeti i Forcës së Re Demokratike Genci Nimanbegu ka thënë se gjatë javës mund të pritet mbledhja në mes të partisë së tij dhe Iniciativës Qytetare. Sipas gjasave… Lexo më shumë »

PD: Gjeloshaj të jap dorëheqje

PD: Gjeloshaj të jap dorëheqje

Në mbledhjen e Këshillit Qendrorë të Partisë Demokratike të Fatmir Gjekës të mbajtur të dielën në Ulqin, u pru vendimi që në një afat 15 ditor deputeti i Alternativës Shqiptare… Lexo më shumë »

Abonohu tek Lajme

Lajme

Abonohu tek Etnike/Rajoni/Bota

Etnike/Rajoni/Bota

Abonohu tek Diaspora

Diaspora

Abonohu tek Opinione/Editoriale

Opinione/Editoriale

Abonohu tek Sport

Sport

Abonohu tek Magazina

Magazina

Abonohu tek Të Ndryshme

Të Ndryshme