Abonohu tek Lajme

Lajme

Në Malësi festohet 28 Nëntori – Mediet malazeze provokojnë

Në Malësi festohet 28 Nëntori – Mediet malazeze provokojnë

Edhe në Malësi ashtu si në trojet tjera shqiptare u festua 28 Nëntori. Në qendrën e kulturës “Malësia” në Tuz mbrëmë u kremtua festa e 28 Nëntorit nën organizimin e… Lexo më shumë »

Skandaloze: Fushata kundër diskriminimit e cila diskriminon shqiptarët

Skandaloze: Fushata kundër diskriminimit e cila diskriminon shqiptarët

Ministria për të Drejtat e Njeriut dhe Pakicave para disa ditëve ka filluar një fushatë me moton “Mbështes, respektoj, përfaqësoj njeriun”, e cila promovon Ligjin kundër diskriminimit. Po kjo ministri… Lexo më shumë »

Medojevic i përgjigjet Danajt: Gati të diskutojmë, por jo për ndryshim kufijsh

Medojevic i përgjigjet Danajt: Gati të diskutojmë, por jo për ndryshim kufijsh

Lideri i Lëvizjes për Ndryshime në Mal të Zi, Nebojsa Medojevic, i përgjigjet letrës së hapur të dërguar nga lideri i listës për Shqipërinë Natyrale, Koço Danaj lidhur me idenë… Lexo më shumë »

Abonohu tek Kulturë

Kulturë

Abonohu tek Sport

Sport

Abonohu tek Magazina

Magazina

Abonohu tek Të Ndryshme

Të Ndryshme