Abonohu tek Lajme

Lajme

Genci Nimanbegu takon Ministren e Kulturës së Republikës së Shqipërisë

Genci Nimanbegu takon Ministren e Kulturës së Republikës së Shqipërisë

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve në Malin e Zi, z. Genci Nimanbegu me bashkëpunëtorë, zhvilluan të hënen (27/07/2015) në Ulqin një takim pune me Ministren e Kulturës së Republikës… Lexo më shumë »

Gjuetarët paralajmërojnë protesta, kërkojnë dorëheqjen e kryetarit të KU Tuz

Gjuetarët paralajmërojnë protesta, kërkojnë dorëheqjen e kryetarit të KU Tuz

Shoqata e gjuetarëve të Malësisë do të protestojnë më 31 korrik pranë ndërtesës së Komunës urbane të Tuzit, për arsye se nuk u lejohet gjuetia brenda kufijve të territorit të… Lexo më shumë »

Gjeloshaj, shefi klubit gjatë tetë muajve të ardhshëm

Gjeloshaj, shefi klubit gjatë tetë muajve të ardhshëm

Deputeti i Alternativës Shqiptare Nik Gjeloshaj, gjatë tetë muajve të ardhshëm do ta kryejë funksionin e shefit të klubit të deputetëve të Forcës, Alternativës Shqiptare, Iniciativës Qytetare Kroate dhe Partisë… Lexo më shumë »

Abonohu tek Lajme

Lajme

Abonohu tek Kulturë

Kulturë

Abonohu tek Etnike/Rajoni/Bota

Etnike/Rajoni/Bota

Abonohu tek Diaspora

Diaspora

Abonohu tek Opinione/Editoriale

Opinione/Editoriale

Abonohu tek Sport

Sport

Abonohu tek Magazina

Magazina