Abonohu tek Lajme

Lajme

Presidenti i Shqipërisë, Z.Bujar Nishani në Tivar dhe Ulqin

Presidenti i Shqipërisë, Z.Bujar Nishani në Tivar dhe Ulqin

Pas takimit në Tuz, Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani më 24.03.2015, vizitoi edhe shqiptarët në dioqezën e Tivarit ku u prit nga Imzot Zef Gashi, kryeipeshkëv i Tivarit, si dhe… Lexo më shumë »

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani në Tuz (foto+video)  (e plotësuar)

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani në Tuz (foto+video) (e plotësuar)

Tuz, Malësi (23.03.2015) – Pas takimit në Cetinë dhe Podgoricë, Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani vizitoi Tuzin, me ç’rast zhvilloi takime me krerët e Komunës urbane të Tuzit dhe përfaqësuesve… Lexo më shumë »

Presidenti Bujar Nishani, do të vizitojë Tuzin

Presidenti Bujar Nishani, do të vizitojë Tuzin

Të hënën dhe të martën, më 23 dhe 24 mars, Presidenti i Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani, vjen në vizitë zyrtare në Mal të Zi. Të hënën presidenti Nishani do… Lexo më shumë »

Abonohu tek Lajme

Lajme

Abonohu tek Kulturë

Kulturë

Abonohu tek Opinione/Editoriale

Opinione/Editoriale

Abonohu tek Sport

Sport