KF “Deçiqi, vazhdon me fitore, duke mundur Mornarin

Sot KF “Deçiqi”, gjatë ndeshjes me KF “Mornar”, në Tivar, arriti edhe një fitore, duke mposhtur Mornarin, me rezultat 2 me 0.

Golat për KF “Deçiqi” i shënuan, në minutin e 28-të, Martin Prenkoçaj dhe në minutin e 60-të, Ilir Camaj.

Pas ndeshjes, KF “Deçiqi”, postoi disa foto, nga atmosfera festive.

Albert Camaj