KF “Deçiqi” anëtar i ligës superiore

Siç kumtojnë nga KF “Deçiqi”, nga viti i ardhshem ky klub do të jetë anëtar i liges superiore.

Lexoni postimin e plotë:
Zyrtare

-Deçiqi në elitë-
Mbas nje viti pune, sakrifice, mund,djerse dhe perkushtim më në fund ia arritëm. Deçiqi është kampion dhe vitin e ardhshëm do të jetë antar i liges superiore. Falenderojmë stafin teknik, lojtarët, tifozët dhe donatorët që ishin pjesë e këtij suksesi. Urime!