Liria publikon këngën e re (VIDEO)

Liria ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga titullohet “Ma do zemra” dhe është e shoqëruar me videoklip.

Teksti është nga Mb Music ndërsa orkestrimi nga Maringlen Boja.

Videoklipi është inçizuar në Pragë nga produksionin Power Media.

/MALESIA.ORG/