Abonohu tek Lajme

Lajme

KKSH-Takimi i parë i Grupit të punës për zgjidhjen e problemeve të arsimit shqip

KKSH-Takimi i parë i Grupit të punës për zgjidhjen e problemeve të arsimit shqip

U zhvillua takimi i parë i Grupit të punës për zgjidhjen e problemeve të arsimit shqip Grupi i punës, i ngritur për zgjidhjen e problemeve të arsimit në gjuhën shqipe… Lexo më shumë »

Kërcënohet Dritan Abazoviq

Kërcënohet Dritan Abazoviq

Damir Slavkovic nga Tivari, i cili pohon se i është bashkuar rrjetit terrorist “Shteti islam i Irakut dhe Levantit” (ISIL) ka kërcënuar nëpërmes rrjetit social Facebook deputetin Dritan Abazoviqin si… Lexo më shumë »

Gjimnazistët me flamur kuqezi në Budva, reagojnë qytetarët dhe policia!

Gjimnazistët me flamur kuqezi në Budva, reagojnë qytetarët dhe policia!

Një grup nxënësish nga Tirana të cilët dje ishin në një ekskurzion në Budva, u gjetën përballë problemeve me vendasit për shkak se njëri nga nxënësit mbante mbi supe flamurin… Lexo më shumë »

Abonohu tek Sport

Sport