Abonohu tek Lajme

Lajme

Cungu: PDS do të kenë përkrahjen tonë nëse respekton marrveshjen

Cungu: PDS do të kenë përkrahjen tonë nëse respekton marrveshjen

 Në të perditshmen “Vijesti” , të ditës së sotme, në tekstin e Samir Adroviq, kryetari i Komunës së Ulqinit dhe Lideri i Forcës, u shpreh se kandidati i PDS-së, për… Lexo më shumë »

Këshilli i prindërve i shkollës fillore të vendosur, vazhdojnë bojkotin! (VIDEO)

Këshilli i prindërve i shkollës fillore të vendosur, vazhdojnë bojkotin! (VIDEO)

Pas vendimit të marrë nga Këshilli i prindërve të Shkollës fillore “Mahmut Leqkiq” në Tuz për bojkotin e mësimit deri në zgjidhjen e kërkesave të tyre, situata vazhdon të jetë… Lexo më shumë »

Ish kryetari i FDI-së Anton Lulgjuraj paralajmëron pjesëmarrjen në Zgjedhjet lokale në Malësi

Ish kryetari i FDI-së Anton Lulgjuraj paralajmëron pjesëmarrjen në Zgjedhjet lokale në Malësi

Ish kryetari i Forumit Demokratik për Integrim, Anton Lulgjuraj, përmes një postimi në FB ka paralajmëruar pjesëmarrjen e tij në Zgjedhjet lokale në Malësi. Zgjedhjet do të zhvillohen më 26… Lexo më shumë »