“Etnon”dhe Adelina Tahiri sjellin këngën e re “Bone sikur n’dasëm” (VIDEO)

adelina“Bone sikur n’dasëm”, titullohet kënga më e re e grupit ‘Etnon’dhe Adelina Tahiri.
Kënga është prodhim i pjesëtarit të rep grupit, Genc Prelvukaj.

Kjo këngë sot u publikua.

Më posht mund ta shihni videoklipin./MALESIA.ORG/