Deçiqi fillon sezonin e ri me fitore 2-0 kundër Zetës

KF Deçiqi fitoi sonte kundër FK Zeta me rezultatin 2-0, në ndeshjen e parë të sezonit 21/22.

Ndeshja u luajt në stadiumin e Tuzit, ndërsa golat i shënuan Kristjan Vulaj në minutën e 19-të dhe Matija Bozanovic në minutën e 25-të.

/MALESIA.ORG/