Nikollë Nikprelaj publikon këngën “O tupan”

Këngëtari i mirënjohur Nikollë Nikprelaj, e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “”O tupan””.

Për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur Edmond Zhulali, ndërsa për tekstin është përkujdesur Ramazan Çeka.

Malesia.Org