Mot me reshje shiu, breshër dhe stuhi sot në Malësi (FOTO+VIDEO)

Malësi, 9 Qershor 2011 – Sot në Malësi mbizotëroj mot me shi të stuhishëm i shoqëruar me breshër, erë dhe vetëtima por për fat të mirë nuk zgjati shumë. Megjithatë dëmet nga breshëri mund të jenë të mëdha në prodhimtarin bujqësore.
Se si dukej sot moti në Malësi mund të shikoni videon më poshtë. /Malesia.Org/

VIDEO KOMENTOJE