Urime muajin e Ramazanit

xhamia-tuz1Stafi i Malesia.Org, me rastin e muajit të agjërimit, uron shqiptarët e besimit myslimanë për fillimin e Ramazanit.

Shëndet, mirëqenie dhe agjërim të lehtë në muajin e Ramazanit.