Euro 2016 – Portugalia vs Shqipëria (LIVE)

portugal-vs-albaniaPortugalia dhe Shqipëria do të ndeshen sonte në Lisbonë, në ndeshjen e parë kualifikuese për Evropianin 2016.

Të përzgjedhurit e Giani De Biasit tashmë janë në pritje të super sfidës kundër Portugalisë favorite, megjithatë, në kampin kuqezi mbretëron një atmosferë e mirë dhe optimist për një rezultat të favorshëm.

Ballafaqimi mes Portugalisë dhe Shqipërisë nis në orën 20:45.

Ndeshjen mund ta ndiqni në ndonjërën nga lidhjet më poshtë:

http://www.atdhe.cc/soccer/stream-36b538-portugal-albania
http://www.stream2u.me/watch/41296/2/Uefa-Euro-2016-Qualifying-Portugal-vs-Albania.html
http://www.stream2u.me/watch/41296/4/Uefa-Euro-2016-Qualifying-Portugal-vs-Albania.html