Cana shpërthen në lotë për shokun e vrarë në luftë (VIDEO)

Kapiteni i Kombëtares shqiptare dhe futbollisti i Lazios Lorik Cana nuk i ka mbajtur dot lotët gjatë emisionit të Sonila Meços në AgoN Channel, “Kontrata”, përcjell Portali Albeu.

Teksa imazhet shfaqeshin në monitor, Cana kujtoi shokun e tij të ngushtë Kushtrim Kelmendi, i cili ka humbur jetën gjatë luftës në Kosovë. /MALESIA.ORG/

lorikuqan