Albert Stanaj dhe Dua Lipa së bashku në Los Angeles

Dua Lipa - Albert Stanaj 1Këngëtarja me prejardhje shqiptare nga Kosova, Dua Lipa ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram, ku shihet së bashku me këngëtarin tjetër shqiptar me origjinë nga Tuzi-Malësia Albert Stanaj.

Në këtë foto ata shihen duke bërë shqiponjën me duar e ndërsa të njejtën foto e poston edhe Alberti duke shkruar “ Mos harro çfarë gjaku ke!”/GazetaTribuna/

Dua Lipa - Albert Stanaj 2