Aksident tragjik në afërsi të Tuzit, vdesë 20-vjeçari

aksident-tragjik-viktor-vulajNë një aksident të rëndë automobilistik i cili ndodhi pas orës tre të mëngjesit të sotëm, humbi jetën Viktor Vulaj (20), njoftojnë nga policia.

Vulaj humbi jetën pasi automjeti në të cilin ai gjendej, doli nga rruga dhe u përplas me një shtyllë në rrugën Tuz-Dushiq.

Shprehim ngushëllime të thella familjes Vulaj! /MALESIA.ORG/