“Dimër”, titullohet kënga më e re e Genc Prelvukaj (Video)

Genc Prelvukaj – Dimër                                                 

“Dimër” titullohet balada më e re që e ka publikuar reperi shqiptar,  me origjinë nga Plavë-Gucia, Genc Prelvukaj.

Kënga e radhes është me videoklip, të realizuar në vendin e origjinës së Gencit në Plavë-Guci.

Teksti dhe produksioni i  kësaj këngë ështe realizuar nga vet Genci. /Albert Camaj/