Malësori publikon këngën e re ( Video)

Këngëtari i mirënjohur, Malësori, ka publikuar edhe një këngën të re me titull “Hajde”, të cilën e solli në kuadër të festave të fundvitit.

Këngëtari kësaj radhe, këtë projekt e solli me plot ritëm, e cila pritet të pëlqehet nga fansat e tij.

Kënga është shkruar dhe kompozuar nga mjeshtri i muzikës Ilir Berani, kurse është orkestruar nga Rrahman Kryeziu.

Albert Camaj

https://youtu.be/YtflET3TR_Q