Maria Lajçaj publikon këngën e re (VIDEO)

Këngëtarja, Maria Lajçaj, ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Perfekt”, dhe është publikuar e shoqëruar edhe me videoklip.

Për muzikën dhe tekstin është përkujdesur, Gjon Bibaj, për orkestrimin, Bogdan Loan, ndërsa për videoklipin “Shkumbin Kryeziu” ( produksioni Labia).
Video Klipi është publikuar nga Arkiva Shqip.
Albert Camaj