“Lek i madh”, Genc Prelvukaj dhe Granit Ismajli vijnë me këngë kushtuar fëmijëve të zyrtarëve shtetërorë

Këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Granit Ismajli kanë publikuar së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Lek i madh” titullohet kjo këngë, e cila flet për fëmijët e shtresës së pasur dhe ata të raporteve të afërta me zyrtarët shtetërorë.

Kënga është realizuar në studion e BlackFish Entertainment, gjersa tekstin e ka shkruar vet Genci.

“OUT NOW !!!! PREMIERE !!!!

P.S. Kanga nuk eshte per gjithe mashkujt por vetem per femije e te aferm te zyrtareve shteterore, politikaneve, biznismeneve pa nivel, trafikanteve dhe tjereve qe merren me pune te paligjshm”, shkruaj Prelvukaj, në rrjetin e tij social në FB.