Deçiqi fiton kundrejt Rudarit 4:1

KF Deçiqi mundi sot ekipin e Rudarit me rezultatin 4:1.

Ilir Camaj në minutën e dhjetë shënoi golin e parë.  Kristijan Vulaj shënoi në minutën e 37-të dhe 58-të dhe Kristjan Rudoviq (Rudaj) në minutën e 43-të.

Deçiqi është në vendin e dytë të Ligës superiore të Malit të Zi.

/MALESIA.ORG/