Nikollë Nikprelaj, vjen në duet me Shkurte Fejza, me këngën “Ah moj motër”

Këngëtari i njohur nga Malësia, Nikollë Nikprelaj,  bashkë me këngëtarën e njohur nga Kosova, Shkurte Fejza sjellen së bashku një duet muzikor.

Premiera titullohet ” Ah moj motër”!

Për Muziken dhe orkestrimin, është kujdesur vetë Nikollë Nikprelaj, ndërsa poezia është shkruar nga Ramazan Çeka.

Malesia.Org