Publikohet kënga e re nga Lekë Dedvukaj

Është publikuar kënga e re e këngëtarit të njohur nga Malësia, Lekë Dedvukaj.

“E ndaluar” titullohet kënga të cilën ai e solli në bashkëpunim me Power Media.

Muzika dhe teksti i këngës janë realizuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa është orkestruar nga Adrian Kastrati.

Malesia.org