Gjendet trupi i Danielës Nikaç-Berishaj

Dje (të premten) u gjind trupi i Danielës Nikaç-Berishaj në afërsi të Urës së Zharnicës, rreth dy kilometra larg ujëvarës, ku bëheshin kërkime intensive për gjetjen e trupit të sajë.
Trupi i të ndjerës u zbulua pasi kishte dalë në sipërfaqe të lumit Cem.

Stafi i Malesia.Org, edhe një herë shprehë ngushëllimet më të sinqerta familjes Berishaj dhe Nikaç. Pushoftë në paqë.

KOMENTOJE