Rihanna, ne skene me robote

Performance origjinale e Rihanna-s ne skenen e “Echo Music Awards” ne Berlin.

Kengetarja bukuroshe nga Barbados ka dale bashke me dy robote, ka puthur njerin prej tyre, ka xhelozuar tjetrin dhe te tre kane kercyer nen ritmin e muzikes.

Ne Berlin zhvillohet ceremonia e dhenies se cmimeve muzikore per 23 kategori te ndryshme. /Top Channel/