“ S’me Meriton ” video klipi më i ri i këngëtares Liria Dedvukaj-Sinishtaj

Këto ditë të fundvitit këngëtarja e mirënjohur Liria Dedvukaj-Sinishtaj ka lansuar video klipin më të ri të saj për këngën “ S’me Meriton ”.

Kënga është realizuar në Tiranë nga MAX Production. Teksti dhe muzika e këngës është realizuar nga Shpat Kasapi, kurse orkestrimi nga Çekiq.
Parukeria dhe grimi nga Artur Muça – Turi, stili dhe desajnoja nga QUPI & Lei Marco.
Është një këngë dhe video klip i cili sigurisht do të bëhet hit.

Për ta shikuar klikoni këtu: VIDEO

Liria Dedvukaj - Sinishtaj