Liria vjen me këngë dhe videoklip të ri

Këngëtarja malësore Liria Dedvukaj-Sinishtaj edhe ketë verë na vjen me një kënge dhe videoklip të ri.

Videoklipi është realizuar në Tiranë nga Max Production, ndërsa muzikën e bëri Elgit Doda.
Kënga është ritmike dhe videoklipi me ngjyra më gazmore i përshtatën stinës verore.
Liria edhe kësaj herë nuk i dëshpëron fansat e vet me pamjen e saj unike.
Kënga titullohet “Nuk dua ta di” dhe mund ta shikoni në linkun më poshtë. /Malesia.Org/

httpv://www.youtube.com/watch?v=PB5sHwYTq0A