Kuriozitet – Rruga Vuksanlekaj-Sukruq

Rregullimi dhe asfaltimi i gropave dhe pjesëve të dëmtuara në rrugën Vuksanlekaj-Sukruq në Malësi.

Është ky fillimi i fushatës zgjedhore (zgjedhjet parlamentare të 14 tetorit) apo thjesht mirëmbajtja e rrugëve?
 


23 Comments

 1. A thue edhe kesaj here si edhe herave tjera ne prag te zgjedhjeve DPS pra partia ne pushtet e Milo Gjukanoviq do ti blejn me pak votat e shqiptareve nen malin e zi. Shpresojm se jo le te shofim.

 2. Kjo është pasqyra më reale se çfarë kujdesje ka pushteti për ne!!!
  Një gjendje e tillë në këtë segment , besoj se është e padurueshme për vozitsit që e frekuentojnë këtë rrugë. Me sa duket do ti shkatrrojnë automjetet deri sa ta arnojnë. Fatkeqësisht ,athua jemi kaq naiva sa për dy lopata asfalt mendojnë këta të DPS të fitojnë votën. Mos o zot ma keq!!!!!

 3. A dijn ata banor pse poe godisin tash e jo pardjehit.?A ka kush meu kallzua se at rrug po godisin per vetin e jo per popull.E besoj se Malsort nuk jan aq t’marr e meu besua jeksaj garnitur ci asht sot en komun.Cilni syt o Malsor e mos u shitni per 20 metra asvalt!!!!

 4. Hajde kallzoju Dod Gjeka i mire se jo per ner ska kush, po kush don, Maliqi hala menon se ashte ne sherbime speciale, ater Vaseli ashte Began e si kupton do gjana, e kshtu me rrall Antoni tash jaj tri dite ka me tej para pasqyret me kqyr se ku ka gabua ne aktrimin e tije…hahahaha

 5. a asht karikatura e Shqekiqit en DAN jekta e cka asht??? protestoni jaty e mos i leni me asfalltua deri pas zgjedhjesh….hahahahahahahahha…thirrni antonin me jau udheheq protesten e konkluzionet drejt e en hodnik t Brukselit….ishalla sa t kalojne kto zgjedhje i shpallin tjerat se ater ja krijne i asfallt edhe antonit deri n prag t deres se pertryshe ka me met me gishta n goje….mjau kallxua i batute por nuk e ka shpik besniku kyt: I djaloc prej shqipniet m tha:jam per Edin. Po pse?- e pyeta. Aj, tha, na len me miell droge edhe me shite gjithsa t kem e Saliu jo…Tlumte sokolan…ishalla fiton Edi pra i thac…

 6. kam tije se kite pa than ky i fORti se ba ci sjau nepni votat ju ci i kini shpijat asajte ka me jau lan jashtu rrugen, ater ka me vu da me i baj fellmat rezerv en gepek…. hahahaha
  a kuku per kyt lloj politiket se kta nuk gjajn en njerz ,
  hajtni e sHtrojani noj shpijunit vorrin , se vec vorret u kan met pa me jau asfalltua…..

 7. O nuk shitet dera e vuksaleks jo…ma zi se a shit deshta me tha… Kem antonin mollacka e kuqe e na i shtron me fjal arit

 8. tlumt goja Vuksanlekaj , 😛
  ishalla po e votoni GJERGJIN per deputet se e kini edhe katuns , e valla merito me e votua se de hala sa kandididua noj her…
  po mduket se ka me ja marr angjellku 2 vota atje se e ka ceshtjen e toks ai en dor ejheee per ne . po ma mir pi dhe se me ta xierr ai token e vorrit…..
  mos harroni GJerGJIN votoni 🙂

 9. Vorret i kem per tan malsi edhe per ty, tash ni tu dacin edhe tre vorre, mos na kurse, vec dek ti ta gjejm vorrin, i dreq kem me votua…

 10. une nuk di pse po punojn ne rruga se dps barabar i fitone 65% te votave ne malsi .se i ble me pake evro ci ashte ma lire per ta pore shume jan ci jav napin te fal se keshtu na pri neve

 11. Bukur po mundohen me i viedh votat Milli me ata tte dy sh******t e tina ci
  e kan rrethua Frani e Nikolla i bahen ma vlla se vllaznit e tina malazez
  Frani mundohet me u kap per Ameriket se mendon se ka me muj me godit pun me ta kur ja kan marr grinkarden e sja napin ma ky sh****n serbo malazez mendon se amerikan ka me i tradhtua si Shqiptart malsor ketu dhe ne mergim,tash ka met si P..i i lops vierrun as ktej as atej yash po permjerson
  rrugen vuksanlekaj sukruq e ka cil si me ken tue cil vorre ja cilt DPSit e vetit.

 12. po pse pe permetni Franin? a ka pajt fjali m a? pac tie mejde se ka shkua n danillovgrad me i pajt fjalim jarit ci kite dek…..ojojojojojooooooj per ne

 13. O ate rrug ka me godit Deputeti I Lekajvet Antoni Lulgjuraj.O ku ije Malot Ivezi a ja ke sigurua tana votat ne lekaj.
  Pa kqyre listen e Vaselit I her,kush do te Jett Jeky Simoni ivezaj haha

 14. a ashte Simoni profesori (cka dyshoj se ashte prej familjes se sherbtorve) a Simon verdhani

 15. po ti dodgjeka kushe edi ku jetone se jo i perdorime pere dite e atje ku jetueke ti kjeka vete i lollune haaaaaahaaaaa

 16. VUKSALEKAJ
  Sa per dijeni pota baj se ashte Simoni i Shtjefn Lushit ky qe eshte ne listen e veselit .te pach Shkrua edhe me par Por ate sqarimin e pare dhe disa komente tjera nuk po mi lane ne publikim,se di pse .
  I Lu’s te ma sqarojne.

 17. mos u cuditni aspak…votoni gjergjushen se at dite ne tuz, L*****a, axha i Gjergjushes, ite marre vesh me Millin ci jari prej tyne mej fitua kto vota…oj kuku, gjergjusha ka provua me hjek Maliqin-kapa shkua n zyre t Mugoshs bashk me L*****a me ja dhan perkrahjen por Mugosha bir kurvet sic asht e ska pranua….tash Gjergjusha po provon prap edhe i her mna e thye qafen por Malesia ka dijt me vleresua gjithmone e edhe ket here…biznis davaja ma…tradhtare ma per bythe t lishes se as per t veten sdin me menua-u bashkua me FAT-ziun se jane edhe shoke, tradhtare te dy-ka pas thane i mocmi: mkallxo me kan rrin t kallxoj se kush je…e ni porosi kam per ju: thirrnje antonin e jepnjani jeto slika se pasha zoten M*****sh Nuculli e Z*f Ujka ja paguajn rrugen me shkua deri n Bruksel mu slikat me kto dokumenta n dore e mu kthye…vec muj me toll ci a*****u tije sej kan ardh paret prej ameriket se e ka marrashin daj, e ja merr gjysen se duhet me godit jato shpia ci i ka nise por mos i kallxoni angjellkut….edhe mos i berzieni n*k gjeloshin e b******n e m****n e n**h vasit me x**o lluxin nket muhabet se u rrin hatri e svotojne ma per gjergjushen as per antonin…M***t Ivezin ma leni rahat se ka da me kallxua se edhe aj din me shkrua emnin e tij e jo vec na tjert…edhe ne mira u takoshim…

Comments are closed.