Corleone do të konkurrojë për kryetar të Gjilanit

Corleone: Do ta bëj Gjilanin si Milanon  

Vali Corleone, djaloshi nga Kosova i cili është bërë i famshëm së fundi për stilin e tij të jetës dhe deklaratat bombastike ndaj bukurosheve të estradës, ka vendosur të konkurrojë për kryetar të Gjilanit në zgjedhjet e ardhshme lokale. /Telegrafi/

4 Comments

  1. Po deshten me kursye leter te zgjiellin kyt …… Cdo urrn apo ligje do ta shkruaj ne lekure te vete…HAHA.

    • Jam shume dakord me ty Dinoshjan. Pervec se ky eshte nje djalosh i ri, cdo kush ka te drejte ti futet politikes. Duket pak si politikanet tone, ndoshta kur kane kene te ri. Me fal se harrova, se na kem edhe politikan te ri, por nuk po duket si Antoni, nqs mendove per Antonin

  2. O chfar fjalorit o chfar shprehjet ke o more Dinoshjan ,taman si me ken prej narhelmit haha

Comments are closed.