Numri i votave sipas komunave

Komisioni shtetërorë zgjedhor sot shpalli rezultatet preliminare sipas komunave dhe në nivel shtetërorë.

Më poshtë mund të shikoni votat e listave shqiptare nëpër komunat në të cilat veprojnë subjektet politike shqiptare dhe numrin e përgjithshëm në nivel shtetërorë.

.

Podgoricë (në kuadër të së cilës janë edhe votat në territorin e Komunës urbane të Tuzit)
ALEANCA RINORE E SHQIPTARËVE – 291 vota
UNIONI DEMOKRATIK I SHQIPTARËVE – 817 vota
KOALICIONI SHQIPTAR: LDnëMZ,PD dhe ASh – 450 vota
FORCA PËR BASHKIM – Genci Nimanbegu – Vasel Sinishtaj – Zana Sarvan 1106

Ulqin
ALEANCA RINORE E SHQIPTARËVE – 29 vota
UNIONI DEMOKRATIK I SHQIPTARËVE – 1411 vota
KOALICIONI SHQIPTAR: LDnëMZ,PD dhe ASh – 2628 vota
FORCA PËR BASHKIM – Genci Nimanbegu – Vasel Sinishtaj – Zana Sarvan 3347

Tivarë
ALEANCA RINORE E SHQIPTARËVE – 36 vota
UNIONI DEMOKRATIK I SHQIPTARËVE – 61 vota
KOALICIONI SHQIPTAR: LDnëMZ,PD dhe ASh – 511 vota
FORCA PËR BASHKIM – Genci Nimanbegu – Vasel Sinishtaj – Zana Sarvan 255 vota

Plavë e Guci
ALEANCA RINORE E SHQIPTARËVE – 4 vota
UNIONI DEMOKRATIK I SHQIPTARËVE – 213 vota
KOALICIONI SHQIPTAR: LDnëMZ,PD dhe ASh – 31 vota
FORCA PËR BASHKIM – Genci Nimanbegu – Vasel Sinishtaj – Zana Sarvan 365 vota

Rozhajë
ALEANCA RINORE E SHQIPTARËVE – 8 vota
UNIONI DEMOKRATIK I SHQIPTARËVE – 70 vota
KOALICIONI SHQIPTAR: LDnëMZ,PD dhe ASh – 81 vota
FORCA PËR BASHKIM – Genci Nimanbegu – Vasel Sinishtaj – Zana Sarvan 10 vota

Totali në nivelin shtetërorë:
ALEANCA RINORE E SHQIPTARËVE – 531 vota
UNIONI DEMOKRATIK I SHQIPTARËVE – 2852 vota
KOALICIONI SHQIPTAR: LDnëMZ,PD dhe ASh – 3845 vota
FORCA PËR BASHKIM – Genci Nimanbegu – Vasel Sinishtaj – Zana Sarvan 5244

49 Comments

 1. Edhe keto votime perfunduan si perfunduan. Njerezit e urte reflektojne duke analizuar gabimet dhe pasojat, qe ashtu te mesohet nga ato dhe te evitohet perseritja e tyre. Keshilla jone ka qene qe mos te digjet asnje vote duke votuar per ato parti qe kane patur mundesine me te mire per te fituar. Patem cek se lidhja e re Vasel – Cungu eshte ai spekter politik qe do te dominoje skenen politike ne trojet etnike shqiptare ne Mal te Zi ne te ardhmen. Ne fund sipas ligjit elektoral, votat e djegura shqiptare shkuan ne llogarine e partive malazeze, kryesisht te DPS-es.

 2. Ata qe i bene percarjet per te ndihmuar partine ne pushtet nuk duhet te flejne te qete se duhet t’i breje ndergjegjeja. Veprimi i tyre nuk ishte aspake i mire. I pyes Pentagonin, Sumen, Marashin, Gjergjin, Josefin dhe ushtaret e tyre cka fituat dhe arritet me kete veprim? Asgje. Nje zero madje me nje bishte te gjete. Eshte me rendesi te harrohen ndasite, kontradikat, smira dhe merite dhe mos te trajtojme njeri tjetrin si armiqe por si vellezer. Pa marre parasysh perkatesine fetare, krahinore dhe partiake jemi vellezer te nje gjaku dhe te nje gjuhe.

 3. Tani perqendrimi yne duhet te fokusohet kah referendumi qe Malesia te fitoje veteqeverisjen lokale qe ka rendesi jetike ne shume aspekte. Angazhimi i te gjitheve duhet te jete maksimal. Diaspora eshte para nje sprove te madhe qe te luaje rolin e vet historik ne menyre konstruktive. Arritjen e ketij objektivi duhet ta ndihmoje edhe Atdheu yne Shqiperia, Kosova dhe te gjthe shqiptaret kudo qofshin ata. Duhet te kerkohet edhe ndihma e organizatave relavante nderkombetare.

  • Vrojtues, mos harro as Gjoken, Gjeken e disa te tjer qe nuk u kurrsyen, haptazi ose me heshtje te perulin subjektin politik shqiptar!

   • As,
    Cili eshte subjekti politik shqiptar, sipas teje?
    Fituesi, humbesi, apo 10 parti te cilat jane ne skene?
    Cka flet ashtu?
    Une njoh nja 10 subjekte politke shqiptare.
    Ne keto zgjedhje ishin 4 sosh e dikush e konsideron edhe DPS te veten.
    Nese ti votove per te gjitha, atehere vota jote ka qene e pavlefshme.
    Une kam apeluar per unitetin e partive shqiptare,per te unisuar kerkesat e tyre. Ata qe nuk perfillin thirrjet per unitet, perfillin thirrjet per ndasi dhe percarje.Keta te fundit nuk meritojne voten e askujte.
    Kete e kam thane,e thom tash dhe gjithmone.
    Gjoke Nikolle Zef Gojcaj

    • Mandej..
     Ne tere qyetin e Podgorices ku graviton Malesia dhe qytetaret tjere shqiptare nga treva te ndrysheme jane fituar gjithesejte 2664 vota! Keto jane votat qe jane dhene partive shqiptare te padjegura e te djegura. Kjo ashte katastrofike! Keto jane te vetmet vota qe nuk ka munde tua marre DPS! Te gjitha te tjerat ua ka marre kjo parti malazeze. Typ ju qofte! Ku jane votat e ma se 12 mije banorve? A diaspora ua mori?! Ju bani luften per t`ia grabite votat njena tjetres parti, e jo partive malazeze! Ku jane politkanet malesore, te zotet e ate aftet qe nuk ia kthejne dinjitetin asaj treve?!

    • Nuk jane 10 parti por po e ekzegjuron si zakonisht.
     Kush e merr seriozisht kete ceshtje, dy parti qe fituan nga nje deputet ishte realitet. C’do shqipetar i mirfillt mundi te gjej veten ne to, tjerat ishin per show ose dukshem te eskaluara!

     • Gjoke, hama dreq “her pi rrug e her nar rrug” po bjen ne kundershtim edhe me vet-vetin!?

     • Vetem keto qe ua di une emrat:
      1.LDMZ
      2.UDSH,
      3.Forca
      4.Partia Demokratike,
      5.Partia e Prosperitetit
      6.Inicjativa,
      7.Alternativa,
      8.Lista per Tuzin,
      9.Aleanca Rinore

      Me falni nese harrova ndonjenen!

      Qyetare ( sllave)
      1. DPS ( sa te gjitha shqiptaret bashke)
      2. SDP
      3. SNP

      Koalicionet jane tregeti te perkohshme.

      Tani po shohim zhvillimet paszgjedhore…..cka po ndodhe!!!

 4. Sytki Ndrecaj Ju flendrojme per ndihmesen, verejtjet dhe keshillat tuaja vellazerore dhe konstruktive. Jeni njeri i nderuar dhe admiruar prej te gjithe atyre qe vlersojne cilesite e karakterit, guximin qytetar dhe perkushtimin atdhetar. Perkrahja Juaj vlersohet dhe cmohet me nje domethenje te madhe per ne qe mbetem nen zgjedhen e huaj. Te fala dhe nderime.

 5. ku jan patriot e miciganit ci nuk tihen a po kan fitua doni ofis en podgoric si para kryengritjes se malsis se dove jav hiek dera me hager me dy lug

 6. e more anton lulgjuri si e “djege” 1 deputet!!! por i porositun je ti se nuk e ke ba pa dashje por me qellim!!!

 7. A din dikush me me tregua sa ka pas DPS vota nga votuesit shqiptar, se esht interesant me di. Une mendoj se Cungu e Vaseli dhe Amiri duhet me u marr vesh per gjithcka qe te vendosin ne te ardhmen, dhe jo kushe sa te munjne me leshua keso dekleratash krye ne veti, se ateher edhe kta kan me u shpernda shum shpejt, le te punojn se bashkut. Votimet kan kaluar, ka ndodhe cka ka ndodhe, tani duhet me mendua per te ardhmen, e jo me kqyr mbrapa. Ata qe kan humbur le te shofin gabimet e veta dhe te korigjohen per heren tjeter. Keshilltaret e tyre ne diaspor i kan lan ne balt, dhe instrukcjonet e expert

 8. Expertat nga New Yorku e Detroiti edhe keso heret ma mir te largohen nga skena se kan kapitulua politikisht. Ne tan rrafshin politik shqiptar ne Mal te Zi, Aleanca rinore ne krye me Anton Lulgjuraj ka pas vetem 531 vot, ateher NO COMENT. Te kishi ba lufte politike kunder DPS sa kini ba kunder VASELIT do tye ishte ma mir, ja pra e lat kualicjonin shqiptar edhe pa nje deputet, ne vend te kemi 3 tani do te kemi 2 depuetet. Esht per tu cuditur si UNIONIT partia ne pushtet si ndihmoj diqysh me dallavere ta fitoj deputetin, e humbi me krejt pak vota. Dikush me trego a ka mundesi me dy depuetet shqi

 9. Me dy deputet shqiptaret a kan te drejt me pasur Klubin e Deputeteve ne parlamentin e malit te zi, une kam ndegjua se po, por dikush qe din ma mir le te na spjegojn si shkon kjo pune. Ata qe fituan le te punojn per te miren e atije vendi, kurse ata qe nuk fituen kan koh se jan te ri, heren tjeter shpresojm te dalin ma mir, nese konkurojn, por si po duket jan damtuar teper dhe se di se cfar do te bajn..

  • eshte kene e drejte me paerpara me dy por tani ajo e drejt eshte vetem me 3 deputet meu formua klubi

 10. Me sa di duhen 3 deputet per tkrijuar grup parlamentar.
  Sa vota ka marr DPS nga shqiptart ata nuk mund ta dij askush per arsye se nuk kem rajone as komuna 100% tpastra shqiptare. Ne Malsi thon se ka marr rreth 3 mi vota por ne Malsi shqiptar jan deklarua me duket ma pak se 70% e popullsis. kshtu qe pas gjaset dps i ka marr jaj 40% te votave te shqiptarve ne Malesi.

 11. Alenaca Rinore ne Malsi ka marr rreth 200 vota plus njaj 90 bashk me Podgoric. Ata ma shum kan marr vota ne komuna ku nuk ka shqiptar sesa aty ku ka shqiptar per pos ne Malsi me jato 200.
  Ata ne Ulqin marrin 29, ne Plav 2, Rozhaj 8, Tivar 36 kurse ne vende ku nuk ka shqiptar Budva 23, Bijello Pole 14, Ceti 18, Kotorr 29, Nikshiq 30, Plevla 11. A i kan marr gabimisht apo i kan marr se i kan njerzit e vet atje nuk e di por pak si shum asht me i mar gjysen e votave ne vende ku ska shqiptar

 12. PAJ me propozime te diaspores ose te ALBIN K tash kishi pa 3 deputet Mos ja veni fajin diaspores se ju votuat

 13. Gjok ngadal e mos u ngut se Malesia nuk i ka 12 mij votues. Ne Malesi tash 3-4 zgjedhjet e fundit votojn rreth 6mi votues. Pse vetem 6 mij? Nje pjes nuk shkojn me votua e nje pjes tjeter jem vet e ti psh qe jetojm ne Amerik e nuk votojm, por jem trregjistruem me votua. Vet psh me bashk 4 antar te familjes jem te rregjistruem me votua por nuk jetojm atje.
  E psh e ke Karabushko Pole me gati 900 votues tcilit votojn gati 100% te rregjistruemve se ata dje kan ardh aty edhe nuk e kan en mend me ik si vet e ti. Tkishim dasht me i ndihmua Malsis kishim tej atje e kontribua

  • Zotri Rrok,
   …ne mes tjerash kam thane: ku jane votat e 12 mije banorve, jo votuesve. Pra, shikoje komentin tim edhe njehere!

   Nuk po kemi ndonje statistike te rezultateve per treven e Malesise qe te dijme saktesisht sa vota shkuan ne DPS! Sigurisht qe shumicen e mori dhe kjo eshte tyrpi i partive shqiptare, perkatesisht lidereve te tyre. Deri me tash votat brenda spektrit shqiptar kane shkuar nga njena parti ne tjetren dhe te gjitha jane aty. Po ku jane ato qe ashte dashte te terhiqen nga DPS e te sillen tek ato shqiptare?! Nuk ka, pervec nese e kunderta! Ketu duhet te fokusohet lufta…

   • tgjith banort nuk votojn Gjok. ata duhet ta dijsh apo jo?
    nar 18 vjec nuk votojn edhe pse jan banor. as ti ske shkua me votua e sigurisht je i rregjistruem me numer, ashtu si edhe vet e shum malsor tjer. kshtu qe mos pyet ku jan votat e 12 mi banorve. edhe mos harro se as 70% te banorve nuk deklarohen shqiptar e prej asaj 70% mas paktit 30% nuk votojn. e njaj 35% votojn dps plus, boshnjakt, muslimant e shkijet del se dps fiton

  • Cdo shqiptare i ndershem e i ndergjegjshem ka apeluar qe votat qe shkojne ne DPS tu kthehen subjekteve ( subjektit) shqiptare. Si behet kjo? Me percarje?! Sigurisht qe vetem me bashkim.
   A u bashkuan dhe pse nuk u bashkuan? Dikush duhet te merret me kete ceshtje.
   Kur flasim per obligimet dhe pergjejgesite, flasim per personat qe mbajne pozita drejtuese dhe funkcione politike. Nuk flasim per gjithe qytetaret, sigurisht. Njerzit po paguhen per te bere punen, prandaj prej tyre kerkohen edhe rezultatet, apo jo?.

   • pershembull Gjoke, e kjo asht realiteti ma i hidhun qe ka ndodh n kto zgjedhje- deputetin e trete e humbi diaspora- qellimisht, qorroftjuav zoti syte n balle….gati njimi here kam apelua une e disa tjere te votohet Forca Per Bashkim, me qellim qe te mos ndodhin kjo qe ndodhi, por as ti personalisht nuk ke kontribua ne kete drejtim. N fakt ke bere thirrje ne unitet, por pas qe jane dhene listat!!!

    • e zotri Gjoke, kur dorzohen listat, ne tere boten fillon konkurenca- ndoshta shtihesh sikur se din…sikur ju disa ne diaspore tja dojshi t miren malesise, se paku dy javet e fundit eshte deshte haptazi te delni ne mbeshtetje te nje subjekti konkret e jo te beni thirrje ne unitet….psh Jozef dedvukaj haptazi akuzoi Vaselin e mbeshteti antonin, por ka te drjte me menua sic don ai…edhepse edhe budalla ma i mall e ka dijt dhe e din se antoni eshte fut qellimisht me djeg vaselin-kte e kane thane vete aktivistat e antonit…spakut kini kujdes heren tjeter…

 14. Zotri;GJOKE GOJCAJ,une te tregoj sinqerish se malsija ashte eshitun mese 80% ashtuqe nuk ja vlen aste merresh megjithfar njerzish per komente se na ktu mun te shkruajm emun te lexojm umund te bejm sqarime te ndryshme por dyhet kajher edhe me pas me kan.vet rasish kam nejt medisa prej tyre ne malsi per ner eperzotin vet ekam dit se enjejta parti ete njejtit njerz dote fitojn perpas fjalve dhe komente tyne qe ndegjova gjat veres ashtu qe un nuk u befasova shum tek keto,shqiptaret ne 10 parti ,ajo ashte vetem percarje

 15. une per vehten ikam par vetem ne vllaznin time LULGJURAJ esposhkoj ma larg,ne 3parti ishin te dam ,ni partiishte me franin icili asht me dps ,tjetra parti me kol loci,tjetra ishin me nikoll camen ater cka pret prej tjerve metregoni ju qe ini te mecem emerri me politiksi thoni kesj pun ,dikur eshte ken nje fljal popullore,nate shpi qe gjithkush emban takulinen-portofolen cdo antar i familes temocmit te na kanthan aty as ska shpi as ska zot shipet ,makoloshi mir te gjith

  • DEMOKRACIA Zef…per fjalen e urte mund te them se ka pas vlefte vetem ne kohet kur krejt familja kan kene cobana e skan pas as kun me marr portofolin….nese bazohesh ne keso thenjesh atehere kthehu ne shekullin e 12….por bota ec perpara….pajtohem me ty n lillje me numrin e partive per faktin se ne numer jemi pak!!!

 16. une per vehten ikam par vetem ne vllaznin time LULGJURAJ esposhkoj ma larg,ne 3parti ishin te dam ,ni partiishte me franin icili asht me dps ,tjetra parti me kol loci,tjetra ishin me nikoll camen ater cka pret prej tjerve metregoni ju qe ini te mecem emerri me politiksi thoni kesj pun ,dikur eshte ken nje fljal popullore,nate shpi qe gjithkush emban takulinen-portofolen cdo antar i familes temocmit te na kanthan aty as ska shpi as ska zot shipet ,makoloshi mir te gjith.

 17. Zef per bes me bane me qesh nga sinqeriteti yt. Fran Lulgjuri shefi i DPS per Malesi, Kol Loci Lulgjuraj shefi i SNP per Malesi, Antoni Lulgjuraj me Alenacen edhe ne Lidhjen jan do Lulgjuraj.

  • shumica e votuasve Lulgjuraj nga Selishti dhe cemi mesa jam ne dijeni jane aktivista te ld apo Nikolle Camaj, disa Lulgjuraj qe jetojn ne Konik ika Frani apo dps , ndersa jaja 2, 3 shpi i8 ka kol loci, poashtu antoni mesa jam ne dijeni kesaj here sekapas perkrahjen e Lulgjurajve aspak bile as te nenes vet pasi i punon per rus 🙂

 18. Pajtohem me dechiqi. Votat qe ju te gjith i referohni të keni parsysh disa mundesi:
  1. Ndoshta ato votuesit nuk dotë kanë votua aspak;
  2. Ndoshta ata votues do të kishte votuar për DPS apo të tjera jo-shqiptare parti;
  3. Ose ato vota shkoin tjera parti Shqiptare qe nuk vein gja;
  Votat e Antonit nuk ka shkua per DPS sepse ata shkuan tek Antoni. Keto vota kan dobesuar DPS-in, sepse jane perdorur ne numrat e totalit kunder DPS ne llogaritjen e perqindjes e tyre – te votes. E dini matematiken? Antoni ka marr vota prej DPS sepse ata qe Votuan jasht malesis per Antoni 50%.

 19. Shihemi nje dite dhe flasim tuj pi kafe…(nese nuk do te vendosni regjimin e vizave)
  Faleminderit………..!

  • Gjoke, te jemi real;

   -sa i perket shkresave tuaja ne aspektin politik u-pa 1 (njesh), kurese

   – aspektit leterar (simbas standardit malesor) u-pa 4 (katersh)

   • Sa njerez perfaqeson ti qe po ven nota? Po i numron edhe gomaret???? Phiiiiiiii !

    • Jo, jo, pa gomar, se do te ishin ne anen tende qe pa dyshim do t’a ngrisin reitingun.

 20. Antoni neper viset malazeze pra ku ka vetem pak shqiptar i ka marre vetem se asht ken i pari ne list pra me nr 1 se jo se malazezt ja kishin llan voten jo kurre. Por nuk pajtohem me ata qe po thon se Antoni e Gjergjusha si kan ba keq Vaselit po 100% po i kan ba dam, sepse me ato vota qe i kan dhan malsoret atyre te dyve ishte fituar deputeti nga Malsia, e jo tani duhet me da me Ulqinin. Ne pergjithesi te gjith kan humbur pervec DPS qe esht ne pushtet. Ata po e formojn qeverin edhe nje herit, me dy deputet shqiptar, shpresoj se jo, por me ata boshnjak po se po. diaspora e ka damtua, jo diaspor

 21. Jo diaspora por dr Palok Camaj,avokati Joseph Dedvukaj,juristi Nue Ivanaj,aktivisti Gjergj Ivezaj dhe Marsh Nucullaj e disa tjer e kan damtua elektoratin me pronancimet e tyre publike dhe private, duke shtir huti dhe duke apelua haptas qe Vaseli esht kunder interesave te malsis, mos votoni asken tjeter vetm Antonin Lulgjuraj dhe keshtu e kan hutuar elektoratin dhe ato vota, sigursiht se jan djegur sepse te kishin shkua per Vaselin E maliqin dhe kishim fituar edhe nje deputet tjeter mesiguri, dhe keshtu kishim pas se paku klubin e deputeteve shqiptar ne parlamentin e malit te zi.

 22. A ka mundesi me dij,se sa vota ka marr dps ne rajonin e malesise,se per partite shqiptare i morem vesah,ju falm nders.

  • rreth 3 mi vota. jaj 1000 nga shqiptart, 1000 nga karabushko dhe jaj 1000 tjera nga ata qe deklarohen boshnjak, malazez e musliman

  • pyete Jozefin se asht avokat e din met tregua, pasi edhe ka lobua per DPS- Aleancen Rinore…

 23. Esht e cuditshme qe edhe pse keta zoteri kan vu BAST ne kalin e gabuar, prapseprap keta neve na sulmojn pse kemi perkrah Vaselin, hajde dreq hajde. Ne spo ju atakojm juve e ju po na takoni neve. Biles edhe duke e quejtur kandidatin tone tradhtar, e fjalet me te pakontrolluara e banale qe ndegjon nga goja e tyre. Leni keto dhe te mendojm per te ardhmen, por mesa po duket tani edhe neqoftese behet referendumi esht ne kriz qe mos te kalojn. Ne e kemi zakon si ajo plaka per INATI TE SIME RE ME DEKTE DJALI, edhe disa nga ju per inad te Vaselit mos me perkrah asgje…..

 24. Alenaca jo se jan kushedin sa te mencim por gjithkush e ka dit, edhe ata e kan dit se nuk kan shansa teorike me fitua vota sa per i deputet. Ata kan shkua per dy qellime qe edhe haptas kan fol disa prej tyne 1 per me i djeg vota Vaselit e 2 per me pa se sa vota mujn me bashkua ne Malsi qe me dit per zgjedhjet lokale a kan pse me u fut. Por tash e din se me 200 vota ne Malesi skan cka lypin. Bile heren tjeter nese dalin ne zgjedhje nuk i marrin as aq. Sigurisht se njeri me mend ne krye 1 her muj me gabua por jo 2 her. ma par rrin te shpija e nuk voton aspak sesa me ja dhan voten dikuj chi ska p

 25. Po po, na duket se jem ashtu, atij chi vije gja me ja pase inad. Po ch’faj ka Vaseli se asht njeri inteligjent i afte dhe bamirs. E ka deshmue aj vetin per te mire, kurse ata qe e kundershtojne i kane ba keq Malsise qe e kan lane pa nje deputet, se Vaseli ka me kene isoj burr i mire dhe i ndershem.

 26. Opa me shok
  deshta met ber nje pyetje ne lidhje me votat e Malesorve ci ja dhan Antonit,ata malesor te cilt votuan per DPS a ite kenun ma mir me ju dhan vota Antonit ci asht i yti apo e suporttoni nje te huej Antoni nuke asht kundra Vaselit as kundra atyre votuesve te cilte votuan per Vaselin por malesort nuk paten besim ne Antonin se asht i ri e nuk ka expirjenc politike, por dua met tregua se edhe nja mate pastert shpitrt nisht dhe moralisht nuk e ke ,aj nuk merret me komunizem si ata te tiert qe kan udheheq dhe po udheheqin edhe sot pse thom ket fjal 80% te malesis hala besojn ne…

 27. Mos te shiqojme shume mbrapa se do te gabojme rrugen perpara

 28. Kisha me kshillua profin t mos humbasin asni sekond me keta degjeneranta.

 29. http://www.vijesti.me/izbori-2012/deka-ulazi-vladu-clanak-96443
  Qe malsort e mi qe rrethuat 7, qe cka po ju pergadisin kta “burrat”, Nik Gjeloshi, Gjergj Cami e Nikoll Cami, po jav qorroft i madhi zot po ku i keni pas syt e badhit. A thua ata qe rrethuan 7 jan aq naiv e te pa shkolle a cka asht puna, ktej bertasin posht DPS e posht Millo, tu me dit 1 jav dit perpara se votat e tyne kan mej shkua DPS-it.. Kta 3 malsor pacin faqen e zez jarebil o zot. Duket se qellimi i tyne paska ken mej marr hato 17000 prej shtetit per reklama ne cilat shkruante JEMI BASHKE por kishin harrua me shtua ME…

Comments are closed.