Afërdita Dreshaj ft. Lumi B, klipi i ri “SUPERSTAR” nga një duo dinamik (VIDEO)

Këngëtarja dhe modelja malësore, tanimë e mirënjohur në të gjitha trevat shqiptare, Afërdita Dreshaj, kësaj rralle vjen me një videoklip euforik që mbanë titullin “Superstar”.

Çfarë e bënë ketë kënge edhe me speciale është bashkëpunimi me reperin e njohur Lum Berishaj, i cili gjithashtu është me origjinë nga Malësia.

Kënga është ritmike dhe premton të bëhet një hit verorë. Ju dëshirojmë dëgjim dhe shikim të këndshëm. /MALESIA.ORG/