Nesër (të mërkurën) kënga e re e Malësorit

Malesori - PSETë Mërkurën me 08.06.2016, në ora 20:00 këngëtari Malësori do ta publikoi këngën dhe video klipin e ri.

Kënga është baladë popullore dhe titullohet “Pse”.

Është shkruar dhe kompozuar nga Ilir Berani, orkestruar nga Miti Geci, ndërsa video klipin e ka realizuar video produksioni “EMF creative” nga Prishtina.