KF Deçiqi, fiton ndeshjen me rezultat 3:0 ndaj Bokel

KF Deçiqi, arriti të fitojë KF Bokel, me rezultat 3:0.
Pjesa e parë përfundoi pa gola, ndërsa pjesa e dytë KF Deçiqi arriti të shënojë tre gola.

Golat për KF Deçiqi, u shënuan nga Alldin Axhoviq, Kristjan Vulaj dhe Ivan Knezheviq.

Albert Camaj