Nikollë Nikprelaj publikon këngën e re “Ka thanë Shyhretja”

Këngëtari i njohur shqiptar, Nikollë Nikprelaj, e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga mban titullin “Ka thanë Shyhretja”.
Për tekstin, muzikën dhe orkesrtrimin është kujdesur vetë Nikollë Nikprelaj dhe kënga është pëlqye nga publiku.
Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Nikolla.
Albert Camaj