Deçiqi eliminon Buduqnostin nga Kupa e MZ

Deçiqi fitoi sonte Buduqnostin duke e eliminuar nga Kupa e Malit të Zi.

Pjesa e rregullt e ndeshjes përfundoi 1:1, ndërsa në penallti Deçiqi fitoi 5:4, dhe kështu kualifikohet në çerekfinale të Kupës.

 

/MALESIA.ORG/