List/Grid

Arkivi Ditorë: 17:01

Cungu: E panevojshme deklarata e Ramës për bashkim me Kosovën (Video)

Cungu: E panevojshme deklarata e Ramës për bashkim me Kosovën (Video)


Kryetari i Komunës së Ulqinit, Nazif Cungu, e sheh si të panevojshme deklaratën e Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, për bashkimin me Kosovën nëse BE nuk hap dyert për këto… Lexo më shumë »


Zenka, Gjokaj dhe Dukaj në vizitë zyrtare në Prishtinë

Zenka, Gjokaj dhe Dukaj në vizitë zyrtare në Prishtinë


Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë të Kosovës, Arsim Bajrami, ka pritur sot në takim ministrin për të Drejtat e Njeriut dhe pakicave në Malit të Zi, Mehmet Zenka, i… Lexo më shumë »